Search
четврток 2 април 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

ВО ШТИП САМОУБИСТВО, СОГРАЃАНИТЕ ЗАЧУДЕНИ НЕ ПОКАЖУВАЛ ТАКВИ СКЛОНОСТИ ДАЛИ СИТУАЦИЈАВА МУ ПРЕСУДИ?

Самоубиство во штипската населба „8-ми Ноември“
Денес точно напладане во штипската населба 8-ми Ноември се случи самоубиство. Според првите информации на ТВ Стар 45-годишниот К.Ј. животот си го одзел скокајќи од четврттиот кат на една од тамошните 11 катни згради.
Очевидци за ТВ Стар велат дека штипјанецот останал мртов на лице место, а наскоро пристигната лекарска екипа смртта само ја потврдила.
Суицидниот чин за некои од тие што сега починатиот го познаваа твдат дека е изненадување.
Под кои околности е извршено самоубиството веќе е работа на истражните органи кои во врска со случајот се уште немаат известување до јавноста. Дополнителни информации на ТВ Стар следуваат наскоро.

Фотографија на Tv Star - Televizija Star.

loading...