Занимливости

ВО МЕТЕРОЛОШКАТА СТАНИЦА ВО ПАЛАНКА ЌЕ ВРАБОТЕЛЕ АЛБАНЕЦ, АМА У ПАЛАНКА НИКОГАШ И НЕМАЛО АЛБАНЕЦ? ДА ЖИВЕЕ ДЕ

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 05:11 (+02:00)

Vo Kriva Palanka ke se vraboti albanec vo Мetеrоloshkata stanica

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker