Живот

(ВИДЕО) БРАТОТ НА АЛИ АХМЕТИ ГО ХРАНИ СВОЈОТ КОЊ СО ЧОКОЛАДО

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 05:11 (+02:00)

 

 

 

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker