Search
сабота 14 декември 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Синот на поранешниот претседател Ѓорѓе Иванов, Иван во љубовна врска со спортистка (ФОТО)

Македонија е мала земја и тука работите дали порано или подоцна се дознаваат.

Синот на поранешниот претседател Ѓорѓе Иванов, Иван Иванов веќе долго време успева да го сокрие својот приватен живот подалеку очите на јавноста.

И кога беше неговиот татко претседател на државата, Иван секогаш беше внимателен, особено со девојките, бидејќи него ретко можеше да го видите низ скопските кафулуња, ресторани или дискотеки.

Но, Македонија е мала земја и тука работите дали порано или подоцна се дознаваат.

Иван пред неколку дена во познат скопски ресторан го прославил својот роденден со неговите најблиски пријатели, а помеѓу гостите се разбира била и неговата девојка.

Станува збор за поранешната одбојкарка Власта Ружиновска со која Иван е веќе лодолго време во љубовна врска.

loading...