Црна Хроника

ПОРТАЛИТЕ ТРЕЕСКААТ ГЛУПОСТИ НЕМА АКЦИЈА НА МВР ВО ГРЧЕЦ АМИ ГО БРАНАТ НАСЕЛЕНИЕТО

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 04:11 (+02:00)

ПОРТАЛИТЕ ТРЕСКААТ ГЛУПОСТИ НЕМА АКЦИЈА НА МВР ВО ГРЧЕЦ АМИ ГО БРАНАТ НАСЕЛЕНИЕТО ОД КРВНА ОДМАЗДА ИМЕНО НЕКОЈА БУДАЛА ШЕТАЛ СО КАЛАШНИКОВ ТОЈ Е ИСТИОТ ИЗБЕГАН ОД ЗАТВОР ПУКАЛ КАЈ РАШЧЕ И СЕГА БАРАЛ СЕЛАНИ ДА УБИВА

Алсат вечерва јавува дека полицијата спроведува голема полициска акција во Сарај, како и во селата Грчец и Студеничани.
Како што дознава Алсат, во акциите учествуваат припадници на редовната полиција и единиците за брзо распоредување.

 

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker