Search
среда 8 април 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

MAKПЕТРОЛ И СДСМ ЈА СПУКАА ПРЕД ИЗБОРИ, ЗА ГА-МА ЛИ Е ВОЈНАТА?

Македонија

Заболени
599
Мртви
26
Излечени
30
Активни
543
Last updated: 08/04/2020 - 08:29 (+02:00)

Макпетрол и Власта не се договорија за гасификацијата и за ГА-МА па изби фајт пошто Телма е нели медиум на Макпетрол..

loading...