Search
вторник 28 јануари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Живот

Рускиот психолог Лабковски: Не треба да учите со децата, може ќе добиете петка, но ќе ја изгубите ќерката

Да повторам уште еднаш: не треба да учите со децата! Не треба да им ја...

Успешна приказна на Македонец во „Градот на гревот“

Горан Лалов прв на листа на примени бруцоши Правен факултет-Новинарство,...

Жртва на „Јавна соба”: Маж ми ме виде на вести, државата да ги казни виновниците

Дваесет и едногодишната Јелена Мартиновска од Скопје, е една од жртвите во...

Кацарска за сведочењето на Стефанова: Згрозена сум, размислувам за тужба! Па Орце е мое чедо не на Ратка си го бранам синето

Судијката Добрила Кацарска вели дека е згрозена од сведочењето на...

НАЈПОЗНАТАТА ИЗМАМНИЧКА, Соња ТАТ, од затвор објави – поезија!

Дел од затворската поезија и припаѓа и на Соња Николовска, позната по...

(ВИДЕО) ТАТКОТО СЕРАФИМОВ ОД ШТИП ОБВИНУВА: МОЕТО ДЕТЕ ГО ТРЕНИРААТ ЗА КОЦКАР

Тригодишно дете е оставено на семејство кое го тренира за коцкар. Со вакви...

ЗНАЕВ, ЗНАЕВ ДЕКА МАЖ МИ ИМА НЕШТО СО КУЧКАТА, КАКО ПУДЛИЦА СКОКАШЕ ОКОЛУ НЕА ОТКАКО И УМРЕ МАЖОТ

Ова веќе трае подолго време а тој ми вели дека сум била болно љубоморна. Еве,...

ЕКСКЛУЗИВНО MУЗАФЕР КАРИШИЌ-МУЗО ПОЛИЦИСКИ НАЧАЛНИК СО СИТЕ НЕГОВИ НАСТРАНОСТИ

НАСКОРО НА ДОКАЗМ ЕКСКЛУЗИВНО ДОСИЕ ЗА ПОЛИЦИСКИОТ НАЧАЛНИК ВО ЕВР ГАЗИ...

Новиот директор на ДРИСЛА е зет на Драги Рашковски. Коста Начевски

Павел Шатев пред 29 мин. ·  Новиот директор на ДРИСЛА е зет на Драги...

Вчера ја гледав жена ми додека спиеше. Прдеше, целата влакнеста и запуштена, како да сум се оженил со маж

Одамна сум оженет со иста жена. Веќе 25 години го делиме брачниот кревет и...