Search
понеделник 26 август 2019
  • :
  • :

Category: Занимливости

НЕ СКЕРНИРАЈ ФИСКАЛНА ОД ФИРМА – ЌЕ ТЕ КАЗНАТ

На социјалните мрежи многу граѓани го поставуваат прашањето дали...

ЕКСКЛУЗИВНО Судството и неговите испреплетени врски и поданици

Todorov Vladimir е со Laris Gaiser. пред 3 часа ·  ЕКСКЛУЗИВНО Судството и неговите...

УМС на Вмро дпмне одлучи самоиницијативно да му ја заврши работата на тендерашот од гази баба Борис Георгиевски

УМС на Вмро дпмне одлучи самоиницијативно да му ја заврши работата на...

ОВИЕ ТРИСТА ГРУП СЕКАДЕ СЕ РАШИРИЈА У СЕКОЈА ДРЖАВНА ИНСТИТУЦИЈА, АЈ ОД ПОНЕДЕЛНИК ЌЕ СЕ ПОЗАНИМАВАМЕ СО НИВ ДЕТАЛНО КАДЕ СЕ ЗАСТАПЕНИ И ЗОШТО

Контpaверзниот договорот со владата го добила фирмата „Триста груп“ и е со...

ЗА ВМРОВСКИТЕ РАБОТИ

Osnovaci Vmro Dpmne пред 2 часа ·  ИВАН СОКОЛОВ -КСИО-УДБА.-Ivanco Sokolov roden vo selo stamer clen na NRS...

ОВА СЕ НОВИТЕ ПЕТ ПОТПРЕТСЕДАТЕЛИ НА СДСМ И НОВИТЕ ДИРЕКТОР, МИНИСТЕР И ЗАМЕНИК-МИНИСТЕР ВО ВЛАДАТА А НАРОД СЕ КРСТИ ШТО ЗГРЕШИВМЕ ГОСПОДЕ СО ОВОЈ

Ова се новите пет потпретседатели на СДСМ и новите директор, министер и...

Катица се прости од мајката во капела, не ја пуштија на гробишта

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, утринава со полициска...

Зајко почна да игра со симпатични бизнисменки за да не добиваат хејт како оваа од Групер парчево

Нина „Групер“ во игра за нова министерка за финансии Oваа ја спремаат и за...

ВО МИДА МУДА МАРЈАНОВА, ЈАС НИШТО НЕ РАЗБРАВ

Zoran Bozinovski Администратор · пред 3 часа SEXUS NEXUS PLEKSUS LEXUS Ona što e STRAVIČNO vo mojata objava za...

КОСТА Е ГЕЈ? Стоилковски до Костадинов: Дали твои интимни материјали има на мобилниот на осомничен во Рекет

Портпаролот на опозицијата Наум Стоилковски го прашува својот колега од...