Search
сабота 22 февруари 2020
  • :
  • :

Category: Забава

OРЦЕ КАМЧЕВ И СДСМ ЌЕ СЕ ПОСВАТАТ?

Изгледа само јас сум ќорав еееј како бе вака десната рака на Орце Камчев со...

Обвинетите од Монструм насмеани си правеа селфи со Заев во заднината, кој даваше изјава

Обвинетите Хаки Азири, Сами Љута и Агим Исмаиловиќ си направија селфи пред...

Човеков знае како се продава куќа!

Ова е видео огласот за неговата луксузна куќа. Гарант пола од коментарите се...

Дали се овие нај ма нај секси комуњарчиња?

ДУШКО ВЕСКОВСКИ СЕНАД СЕНКО ЈОН ФРЧКОСКИ (ДОБРО ОН Е КАО БЕБЕНЦЕ АМА НЕМА...

Банка по банка тарабанка, пич по пич москвич, десет денарка по десет денарка џип за попот

Ina Mnogufina пред 17 мин. ·  Чудно е како може 10 денарка да ви личи мала, а ко ќе...

Манијак им се соблекува гол на продавачки низ „Бисер“

Средновечен маж меѓу четириесет и педесет години веќе трет ден се шета низ...

Не ми се дига…помагајтеее!!!

Беше средината на Април 2019 година, немав ебено ништо месец и кусур поради...

КАТА ОТКАЧИЛА ПРЕД КАМЕРИТЕ НА ТВ 21, БРАВО КАТООООООО

Катица Јанева пред камерата на ТВ21 по судењето за „Рекет“.  

Скопјани вчера сликаа мртов коњ денес гол маж утре?

ФОТО – По голема нужда спроти Собрание! Жителите на Центар и минувачи...

МАЧЕТО НА ЛИЛЕ СТЕФАНОВА ШТО ГО СПОМЕНА КАТИЦА ЈАНЕВА ГО ВОЗЕЛЕ ЗА РАДОВИШ ЗА ДА НЕ УМРЕ ОД ГЛАД САМО ВО СКОПЈЕ

Мачорот Лео на обвинителката Лиле Стефанова кој доби големо внимание на...