Search
недела 26 јануари 2020
  • :
  • :

Category: Забава

ВАНЕ ЦВЕТАНОВ ДЛАБОКО ВО НОЌТА ВАРИ ЛЕЌА И ПЦУЕ ПО МАКС СТРУМИЦА

Ване Цветанов пред 44 мин. ·  Дехидриран ЃУПТИН Струмичани по прекар го...

АУУУ СЕ ПОЈАВИ УШТЕ ЕДНА ФРИЗЕРКА МА ИСТА КАКО ПРЕТХОДНАТА, ДАЛИ ВАКОВ ТИП НА ЖЕНИ ГИ ПРИВЛЕКУВААТ СДСМ ОВЦИТЕ ОД ВРВОТ

ДАЛИ И ОВА МОМЕ ГО СПРЕМААТ ЗА ЧИСТАЧКА КАО ДЕМЕК А ПОСЛЕ МОЖЕ И ДО...

ДЕЛЧЕВСКИТЕ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИ НЕ ГО ЕСАПАТ ГЕН СЕКОТ ЉУПЧЕ СИ ПИЈАТ СИ ЛУМПУВААТ ПО КАФАНИ

Претседателот на советот на Општина Делчево Драган Маневски и член на...

МАРКО СЛАТКАР НА САЊА И НАПРАВИ БЕБЕ, НО ШТО ЛИ И НАПРАВИЛ НА ГАВАЗОВА? И ГО НАПУНИЛ НОСОТ СИГУРНО

Неодамна Марко Маринковиќ – Слаткаристика и неговата поубава половина...

РАБОТИ КОИ НОСАТ СИРОМАШТИЈА: НИКОГАШ НЕ ОСТАВАЈТЕ ГИ НА МАСА

АТИЏЕ ДА ПАЗИ КОГА ЌЕ БРИШЕ ПРАШИНА ВО КАБИНЕТОТ да не и падне Зоки Заев на...

ШВРГОВСКИ И АНА КАМЧЕВА СИ ЗБОРЕЛЕ ЗА СЕКС У ПРИСУСТВО НА ОРЦЕ

‎Zoran Bozinovski‎ до BUREVESNIK пред 34 мин. ·  FONO SEANSA Nekni na sudsko ročište koga avukatot MIKI VUIČ me...

ПЕСНА ЗА ПОДГОРИЈА

Ke vi bidam blagodaren dokolku ja objavite mojata prva Avtorska pesna posvetena na PODGORIJATA Miz i tekst Sasko Mitev, Aranzman Milan...

„Ич да не ти е гајле што мислат другите, они не ги плаќаат твоите сметки“

Колку сме среќни или несреќни, најмногу ќе зависи од нас и од нашето...

ЧОМБЕ ЌЕ БИЛ ШЕИК, КАМИЛИ ЌЕ НОСЕЛ У ЗОО, А НЕГО МУ ДОНЕСОА АПАРАТИ ЗА КОЦКАЊЕ ПОДАРОК ОД ВЛАДАТА

ТАКА ЧОМБЕ А ЌЕ СЕ ЈАВААТ ЛИ КАМИЛИТЕ? ОТИ ДВОГРБИ, А? Двогрби камили наскоро...

Престанете да сте во филмот на квази џет сетот и јаките градски фаци и најдете си живот

Мразам луѓе што доцнат. Мразам луѓе кои се влечат како прдеж во гаќи и не...