Search
среда 26 февруари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Топ3

Мајмунчето Лука се врати во скопската Зоолошка ене ги со директорот Чомбе играат шах, мајмунчето му води…

Мајмунчето Лука денеска попладне беше вратено во скопската Зоолошка...

И розовите наочари веќе не им помагаат

Колумна на Никола Тасев: Пред две години се отвори нов бизнис – продажба на...

Честo јa упoтребувaте флoскулaтa ,,пoлитикaтa е курвa,, не дрaги мoи не е пoлитикaтa курвa, туку нaрoдoт е?!

Ivana Bozinovska пред 7 мин. ·  Некoлку прaшaњa дo сите oние кoи oдевме зaеднo пo улици a...

Мизрахи ги остави пратениците без сон, па ја разрешија

Мнозинството пратеници не спиеја синоќа, ама ја разрешија министерката...

ПАЗИ СЕА ЗНАЧИ ЗОКИ АКО ГО ИМА НА СНИМКА КАКО ЛАПА НЕЗАКОНИТ КЕШ ТОА НЕ Е ДОКАЗ ЗА ИСТРАГА

Велиш, во Законот за Јавно обвинителество, во верзијата која по трет пат...

Свекрва ми беше паметна – со син и не можев да затруднам, па ме прати на бања a после у Плеј кафе

Здраво Галама, ова не е мое лично искуство, туку на една моја пријателка која...

Пораки од телефонот на Боки 13: Со Ременски зборувал за притворот за Камчев, а со Панделески за максимум 5 М!

На денешното рочиште за случајот “Рекет” беа прочитани смс пораки, од ...

OРЦЕ КАМЧЕВ И СДСМ ЌЕ СЕ ПОСВАТАТ?

Изгледа само јас сум ќорав еееј како бе вака десната рака на Орце Камчев со...

Црни лаги за бели денови

Заев: Наскоро и снимките за Монструм и за криминалите на функционери од ДПА...

КОГА ЛИЛА ЛАЖЕ

Zoran Bozinovski Администратор · пред 19 мин. КОГА ЛИЛА ЛАЖЕ Колку што јас се...