Search
петок 6 декември 2019
  • :
  • :

Category: Топ2

ЗА КУМОТ НА ОРЦЕ ОД ВАРНА, АКО НЕ СТЕ ЗНАЕЛЕ ОВОЈ ПРЕВАРАНТ ГО ДРЖИ КАМЧЕВ

во последниот број на неделникот „Фокус“ прочитав многу интересен текст...

ЛДП РАЗМИСЛИЛЕ СТРАТЕГИСКИ ДЕКА ВО АНУСОТ НА ЗАЕВ Е НАЈТОПЛО, РАЗМИСЛУВАЈ РАЗЛИЧНО

Goran Milevski пред 30 мин. ·  Стратегиско советување на ЛДП. Во присуство на...

Адријана Будимир и Едина Муса во комисијата од СДСМ предводена на Наумче Мојсоски

Поранешната ракометарка Адријана Будимир и поранешната кошаркарка Едина...

Советникот на Нина Групер ќарил 3.2 милиони државни пари од тендери!

Директен конфликт на интерес во кабинетот на министерката за финансии Нина...

Павле Богоевски удри на Героски, во неговите колумни завиени се сите тези на ВМРО ДПМНЕ

Pavle Bogoevski пред 10 мин. ·  Новинарска критика или дрзок опортунизам? Навистина...

Заев: Што се однесува до младите, ќе ги одучиме да спијат по цел ден, ќе ти оттргнеме од алкохолизмот“

Работам колку што можам, за сите проблеми да бидат решени, но не сум...

Милчин : Работникот рече Заев им наредил да ги исечат дрвјата од улицата?

Владимир Милчин 1 мин. ·  Паднаа јапонските цреши. Сабајлево. Соголена е...

Героски: Ау, па вие сте станале полоши од него!!!…Од Груевски (н.з.)

Што е, другарчиња, цвикате од протестни собири, ќе воведете полициски час? Е...

Aбе што се нема на фб чудо е, ајде неколку на пример најубави ромки….

ЛИНК ДО ФБ СТРАНАТА КОЈА ИМА МНООГУ ЧЛЕНОВИ ФОЛОВЕРИ ТУКА ТУКА   

Собери 1.000 евра и барај жена од Албанија

Договорените бракови помеѓу Албанките и ергените од целиот Балкан постојат...