Search
петок 6 декември 2019
  • :
  • :

Category: Топ1

Мило Ѓукановиќ уценет со снимки од оргии: Довчерашниот пријател му спрема политичко цунами

Високи функционери на Демократската партија на социјалистите за своите...

Скандалозно:Градоначалникот на Ѓорче го оштетил буџетот на РМ вработувајќи партиски кадри

Скандалозно:Градоначалникот на Ѓорче го оштетил буџетот на РМ вработувајќи...

ДЕВОЈЧЕВО ОД ЗООЛОШКА ТИНА СЕ ПАЛИ НА СЕТЕК, И СЕТЕК СЕ ПАЛИ НА НЕА, ЧОМБЕ АБЕР НЕМА КАФЕ СИ ПИЕ

Tina Mickovska пред 21 мин. ·  Вчера само што си отворив нова неотпакувана греалка...

ОРЦЕ КАМЧЕВ МОЖЕШ ДА СЕ ПОСЕРЕШ ОД ПЛАЌАЊЕ, АМА НЕМА ДА ИЗЛЕЗЕШ ОД ОВДЕ СЕ ДУР НЕ ТЕ ОСУДАТ

‎Zoran Bozinovski‎ до BUREVESNIK пред 31 мин. ·  Ova ispadna, KOLKU POVEKJE PARI IMAŠ tolku pobudala ispadjaš! Budaliov...

Изгледа јако вредат. Чифлиганец не жали пара и плаќа по 100 евра за акција во „Комерцијална банка“

Дознаваме дека годинава дивиденда во оваа банка ќе биде 500 денари „Адора...

Истражителите на Русковска влегоа во СЈО, прибираат документација за исплатените бонуси

Истражители од Обвинителството за гонење на организиран криминал и...

Стотици илјади евра од СЈО отишле и кај државни функционери и луѓе од СДСМ сите тие се пушачи на Кале и шпиуни де

СЈО златна кокошка за функционерите од власта. Покрај обвинителите, се...

Заев и неговите за да им се додвори на ДУИ ги пушти од навивачките групи да дивејат по културни институции

Приказни од булеварот пред 5 мин. ·  Добро бе дали има еден нормален овде? За...

ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ШТО ЌЕ ИМААТ НАЈМНОГУ СРЕЌА ВО 2020 ГОДИНА

Астролозите откриваат дека 2020 година ќе биде посебно среќна за три...

Васко Ефтов треска глупости: Љупчо Николовски и Тимчо можни нови лидери на СДСМ и ВМРО ДПМНЕ

Vasko Eftov – Vo Centar 4 ч. ·  Dali megjunarodnata zaednica gi podgotvuva Ljupco Nikolovski i Timco Mucunski da bidat novi...