Search
петок 10 април 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: ТОП

ГОЦЕ МИХАЈЛОСКИ ПРВО СЕ ТЕСТИРАЛ У СИСТИНА ОД ТАМУ МУ РЕКЛЕ НЕГАТИВЕН СИ, ПОСЛЕ У ЖАН МИТРЕВ СО ОК ТЕСТОВИ СЕ ВИДЕЛО ДЕКА Е ПОЗИТИВЕН

Канал 5 и Емил Стојменов газдата пуштаат соопштение за Гоце дека е позитивен...

Канал 5: Првиот тест на нашиот колега Михајловски бил негативен, првите симптоми ги добил на 5 април

Откако министерот Венко Филипче денеска соопшти дека еден новинар од...

Ние све знаеме зошто ни се може, а вие толку треба да знаете и можете!

Elena Petrova Kostova Во моментов ·  На одлуката за вонредна состојба учествуваа и...

MAKCO ДОСТА КУКАШ БЕ!

Максиме Димитриевски ти можеш да се продаваш вака или онака политички тоа...

ЧУЛЕВ ЈА ДEMAHTИРА СЛАВЈАНКА ТРЕСКАЛА ГЛУПОСТИ: Не постои забpaна за возење на повеќе од 3 лица во автомобил

Во интерес на целосно и точно информирање на јавноста ги информирам...

КАМЧЕВ ПАК СЕ ИЗБРУКА, МАКЕДОНСКИТЕ БОГАТАШИ ДОНИРАА ВКУПНО 1 МИЛИОН ЕВРА, ОРЦЕ НИКАДЕ ГО НЕМА НА ЛИСТАТА: ВЛАДАТА ГИ ОБЈАВИ СИТЕ ФИРМИ КОИ ДОНИРАЛЕ, ИАКО ПРВ СЕ ПОФАЛИ НА ЛИСТАТА ГИ НЕМА ФИРМИТЕ НА ОРЦЕ КАМЧЕВ!

Почитувани, Министерството за здравство изразува голема благодарност до...

Филипче е ништо друго освен напумпана ПР реклама.

Филипче е ништо друго освен напумпана ПР реклама. Не измисли тој нешто па да...

ПОЗНАТИОТ УГОСТИТЕЛ ЈОХАН ЗА НАВОДНИТЕ ХУМАНИ ГАЗДИ ВОДЕНИЦА И МАЛ АЛТАН

Johan Elzeser пред 3 мин. ·  Господине Саша Богдановиќ Градоначалник на општина...

Почина 45-годишен скопјанец заразен од корона вирус на пат кон болница

Според дополнителната информација од Институтот за јавно здравје (ИЈЗ)...

29 ново заболени, 599 вкупно

Венко Филипче пред 3 мин. ·  На Клиниката за инфективни и фебрилни состојби...