Search
понеделник 26 август 2019
  • :
  • :

Category: Свет

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ ГИ ИЗБРИЧИ ВЛАКНАТА ПОД ПАЗУВИТЕ

Манекенката и актерка Емили Ратајковски (27) често објавува провокативни...

МЕТЈУ ПЕРИ ДЕСЕТ ГОДИНИ НЕ СНИМИЛ ФИЛМ – ТАЖНАТА ПРИКАЗНА НА ЧЕНДЛЕР

Актерот Метју Пери беше една од најголемите телевизиски ѕвезди во...

(Видео) Руска група направи плагијат на песна на Тоше, ја промовираат како своја

Руската рок група Земляне ја украде песната ,,Боже чувај ја од зло”. Русите...

Милијардерката која цел живот била со мажи, се ожени со трансродната Јутјуб ѕвезда ФОТО

Kанаѓанката Џиџи Горџеус (27), познатата јутјуберка, и милијардерската...

ФОТО Снег среде лето во Италија и Франција

Временските прогнози најавуваа снег во западниот дел од Алпите, а според...

Брижит и го презела Макрон на сопствената ќерка?

Во актуелниот претседател на Франција била вљубена ќерката на неговата...

Билдер ја фати девојката како го изневерува со друг маж во џип – Погледнете што направи!

Прељубата никогаш не е добар избор. Како и да свртите, доажа време кога ќе се...

Кои се Вован и Лексус, комичарите на кои наседна Заев?

Руските комичари Владимир Кузнецов – Вован и Алексеј Столјаров – Лексус...

ЦЕЛ ИНСТАГРАМ Ѝ СЕ СМЕЕ НА БРИТНИ ЗА ФОТОГРАФИЈАТА СО ПРСТИТЕ НА НОЗЕТЕ

Славната пејачка Бритни Спирс се присетила на неодамнешниот одмор на...

Активистка на ЛГБТ: Семејството не треба да постои

Хомoceкcуалната активистка Маша Гасен, пред јавноста ги претстави плановите,...