Search
петок 6 декември 2019
  • :
  • :

Category: Колумни

Емил Стојменов ја потценува Сања Лукаревска, или…?

Почитуваниот Чичко Мане Јаковлески еден од најголемите патриоти на...

ЗА 500 ЕВРА ТРЕБА БААГИ ДА СЕ РМБА

Ivana Bozinovska 1 час ·  Ако сакаш 500 евра плата ветената од Заев, рмбај ко стока...

Самсоненко за „Фокус“: Многу години финансирам екипи и тешко се издржува, немам толку пари oваа власт само кради а не гради ко мојот омилен Грујо

Првиот човек на Сергеј Самсоненко, во интервју за неделникот „Фокус“...

Бруууки, Уранијоооо. Си лепите хартивчиња со причици, место да заштитите беспомошни жени чии мажи се политичари

Дали треба вака да изгледа еден Black Friday? Jordanka Ivanovska-Joci 1 мин. ·  А, бе, Уранија...

Накотиле се курве по Куманово вика дечка, па почни од Градоначалник баш врие од курве он е најголема дечки

Филип Симоновски 1 час ·  Дечка ќе тражиле. Љубав ги требало. Абе лепите си...

ЕКСКЛУЗИВА, ИПОРТАЛ ЈА НЕМА КОМПЛЕТ ВЕСТА ЗАТОА СМЕ НИЕ ТУКА СИНИША Е ВО БУКОВСКИ НА СРЕДБА СО БЕСА И АЛТЕРНАТИВА

Ипортал објави дека разузнавачот Синиша Алексовски е во Тетово на средби со...

„Империјата“ на Камчев во мисија да го освои правосудството!?

НЕШТО ЗА ШТО ФОКУС МОЛЧИ И ВИЛМА РУСКОСКА Е ПОДМИТЕНА ОД КАМЧЕВ Текстот е...

Скандалозно:Градоначалникот на Ѓорче го оштетил буџетот на РМ вработувајќи партиски кадри

Скандалозно:Градоначалникот на Ѓорче го оштетил буџетот на РМ вработувајќи...

Mицкоски: Власта крева прашина со Уставен нема ништо од тоа, јас не давам подршка да се активираат амнестиите

Hristijan Mickoski пред 32 мин. ·  Гледам дека станува актуелна темата со...

Дали може да се обележи имот (парцела) без согласност на сопственикот или судска постапка?!

Bashkim Idrizi 11 ч. ·  Дали може да се обележи имот (парцела) без согласност на...