Search
среда 20 ноември 2019
  • :
  • :

Category: Колумни

ВЛАШКИТЕ ПАРТИИ И НИВНАТА ЦЕЛ?! (ВЛАСИТЕ И НИВНАТА МАКА)

Пишува: Мирјана-Јана Н. Неделковска   ВЛАШКИТЕ ПАРТИИ И НИВНАТА ЦЕЛ?!...

Васко Ефтов треска глупости: Љупчо Николовски и Тимчо можни нови лидери на СДСМ и ВМРО ДПМНЕ

Vasko Eftov – Vo Centar 4 ч. ·  Dali megjunarodnata zaednica gi podgotvuva Ljupco Nikolovski i Timco Mucunski da bidat novi...

Атанас Кировски, најподол лакеј на капиталoт

автор: Лазар Гогов   Колку-годе да не гледаме телевизија Телма, сепак до...

ОКИ ЈЕ МАЛО НЕРВОЗАН, А ОЛИВЕРКА ОД ТРОЈЦА НА ДЕН ПОЧНА ДА СЕ НАДЕНУВА НА 4 САМО ДА ГО СМИРИ

Oki e malo nervozan! Pisanijata po portalite go nervirale, neizvesnosta okolu pasosot go ubivala a uste poveke soznanieto deka ovoj pat...

РЕАКЦИЈА: ЛАЖНИ ОБВИНУВАЊА И СЕРИЈА НЕВИСТИНИ ПРОТИВ ДОКАЖАНИ ПРОФЕСИОНАЛЦИ

ЛАЖНИ ОБВИНУВАЊА И СЕРИЈА НЕВИСТИНИ ПРОТИВ ДОКАЖАНИ ПРОФЕСИОНАЛЦИ...

Машка журка во хотел Тино, Оки и професионалните новинари

Дознаваме дека прошлата недела Орце Камчев потпомогнат од Дејан Пелистерка...

Владимир Панчевски со остра реакција по повод лажната вест од порталот СДК:Горанче си има некаков потентен проблем кој секако ќе мора сам да си го реши ЈАС ГЕЈОВИ НЕ ПЕРДАШАМ

Поранешниот претседател на Основниот суд Скопје 1 Владимир Панчевски,преку...

ЕКСКЛУЗИВНО: Зошто настана рекет1? Затоа што Катица и Боки се попишманија да го местат Мијалков во корист на Камчев?

Доказ е познат портал за ширење лажни вести е јебеш га после испаѓа дека...

СИ ИСПУШТААТ ОТРОВИ ВО ВАРДАР, АМА ПОМАЛЦЕ ДА НЕ СЕ ПРИМЕТИ ДЕКА ВЕ ТРУЈАТ

dobro utro dokaz.mk , jas ve potsetam na storijata so fabrikata Zelezara , pa se nadevam ke pomognete da go zatvorime ovoj gigant kade sto...

Тричковски е под заштита на власта на Заев и нема обвинител што ќе се осмели да го гони, или судија да го осуди

Branko Geroski пред 2 мин. ·  НЕПРОЦЕНЛИВ Е ПРИДОНЕСОТ НА ХЕЈТЕРОТ БРАНКО...