Search
четврток 20 февруари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Црна Хроника

Дека ќе се проширува истрагата и кон други полициски службеници за кои има сомневања дека се поврзани со Грчец кај ќе кажете?

Дека ќе се проширува истрагата и кон други полициски службеници за кои има...

НАЧАЛНИКОТ НА СВР РИСТЕ АПСИ НЕ ДОЗВОЛУВА ДА МУ ТЕПААТ ПОЛИЦАЈЦИ КО HA ПРЕТХОДНИОТ ЗАЛАНГУР

Ноќва уапсени двајца мажи откако пред кафана нападнале полицајци Нoќва...

Трагедија во Кисела Вода: Буштур загина во сообраќајка

Легендата на македонската кошарка, Благоја Георгиевски Буштур загина...

Администраторот и креаторот на „Јавна соба“ повикани во полициска станица

Две лица, од кои едниот администратор, а другиот креатор на групата „Јавна...

Исчезнувањето на Марија се уште е мистерија

Веќе десетти ден нема никаква трага од исчезнатата Марија Брзакова од...

Пронајдено удавено женско лице во Вардар идентитетот познат

Денес е пронајдено удавено женско лице во водите на река Вардар се работи за...

ЏАНДАРИ ТЕПААТ МОМЧЕ ВО КАВАДАРЕЧКО, ЧИСТО ОНАКА ДА ИМ ПРОЈДЕ ДЕН, НАЌЕ ЖИВ СИ?

Furkan Saliu пред 38 мин. ·  Видеото е снимено денеска претпладне во Црвени...

Сопругот на Марија дури по три дена пријавил дека ја нема! По се изгледа он ја стругнал…

Веќе шест дена се трага по младата мајка Марија Брзакова од село Босилово,...

Кочанец се полеал со бензин и се запалил во Трговскиот центар

Во Трговскиот центар во Кочани денеска околу пладне се самозапали маж на...

Полицискиот командир кој сексуално закачаше колешки ќе добие отказ

Ina Mnogufina пред 11 мин. ·  Почнаа жртви да пријавуваат сексуално вознемирување...