Search
среда 20 ноември 2019
  • :
  • :

Category: Балкан

ИЗБЕГАНИОТ ЕКСНАЧАЛНИК НА ПЕТТАТА УПРАВА ГОРАН ГРУЈЕВСКИ СЕ ВРАБОТИЛ ВО КУЈНА ВО РЕСТОРАН НА ГРЧКИ ОСТРОВ

За избеганиот бивш началник на Петтата управа во МВР Горан Грујевски, како и...

Вучиќ се уште е во болница, имал проблеми со висок крвен притисок oвие од Информер легнаа со него од солидарност кон господарот

Освен краткото соопштение утринава испратено од Генералниот секретеријат...

ЈА ДОДАДОВ МАМА НА ФЕЈС, НЕ МЕ ПРИФАТИ – ЖИВОТОТ НА ОВА ЗЛАТНО ДЕТЕ ДЕЈАН ЌЕ ВИ ГО СКРШИ СРЦЕТО (ВИДЕО)

Животната приказна на Малиот Дејан ќе ви го скрши срцето. Додека неговите...

Паметна држава, не ко нас. Црна Гора го одби „Малиот Шенген“, бил губење време

Црногорската министерка за економија Драгица Секулиќ ја отфрли можноста...

Они би пили још, али звао је Трамп… И што овде не е јасно?

Шефшет Демировски, сопственик на „АТС Груп“ е шпиoнoт кој го yaпcи БИА?

Шефшет Демировски најверојатно е уапсениот Македонски државјанин кој од...

БИА ги уапси сопственикот на „Арс група“ од Скопје и двајца Срби заради кражба на документација за производство на муниција

Тие се товарат за злоупотреба на службена должност и примање мито, односно...

Позната пејачка од српската естрада ужива да мастурбира (ВИДЕО+18)

Сандра Африка ги запали социјалните мрежи, и позитивно ги изненади фановите...

Српскиот фолкер Миланче Радосављевиќ има бизарна судбина: Починал по удар од гром, арамии го откопале за да го ограбат, а тој оживеал среде грабежот на гробот!

Во младоста, на српскиот хармоникаш и пејач од повозрасната генерација...

Aбе што се нема на фб чудо е, ајде неколку на пример најубави ромки….

ЛИНК ДО ФБ СТРАНАТА КОЈА ИМА МНООГУ ЧЛЕНОВИ ФОЛОВЕРИ ТУКА ТУКА