Колумни

ДТП вакцината предизвикува аутизам: Штипскиот суд исплати 13.000.000,00 денари како оштета на семејството на осакатеното детенце

ЛИНК ДО ОРИГИНАЛОТ ТУКА

ЗДРАВЈЕТО ПРЕКУ ИГЛА НЕ ВЛЕГУВАМакедонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 16/10/2021 - 14:21 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.