Search
петок 10 април 2020
  • :
  • :

ЖЕНСКА ТЕПАЧКА ЗА ПАРКИНГ МЕСТО ВО ТРГОВСКИ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ

Македонија

Заболени
663
Мртви
30
Излечени
37
Активни
596
Last updated: 10/04/2020 - 06:59 (+02:00)

На 05.03.2020 во 18.00 часот во СВР Скопје, М.М. (35) од Скопје пријавила дека околу 16.30 часот во близина на угостителски објект на улица Кирил и Методиј, поради недоразбирање во сообраќајот, била физичи нападната од Б.П. (30) од Скопје.

Воедно, при преглед на патничкото моторно возило „голф 5“ со скопски регситарски ознаки, кое го управувала пријавителката, полициски службеници пронашле и одзеле нож.

loading...