Search
вторник 10 декември 2019
  • :
  • :

Заевa ужива на Малта

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра Заева и нејзиното момче Иван Проданов, заедно со пријателите, го продолжија летниот одмор од Грција во Малта.

Тие моментално се во главниот град Валета, а фотографии од одморот постојано објавуваат на своите профили на Инстаграм.

loading...