Занимливости

ВИЦЕЕ БЕ СЕ ПРЕТЕРАА СО ЛАЖНИ ВЕСТИ БЕ ТИ И ШАМАН СТАНА ЦЦЦ ОВИЕ ТЕШКИ ИДИОТИ ПАВЕЛ ШАТЕВ

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 05:26 (+02:00)

ПРИМЕР ПЛАСТИЧЕН ЗА ЛАЖНА ВЕСТ

Павел Шатев
пред 6 часа ·
Готово е, си знаете?! Така ли?
Ако вие не знаете, Вице Заев сигурно знае. Купил куќа во Буенос Аирес и апартман во Пунта дел Есте (Јужноамеричкиот Монте Карло) во соседен Уругвај. Ама во истиот залив, односно устието на Ривер Плата.
Единствен проблем сега на Вицето му е за кого да навива? За Естудијантес, Бока, Ривер Плата, Пењарол, Расинг или Индепендиенте? Оти таму Орце од Турново нема клуб.

Готово е, си знаете?! Така ли?Ако вие не знаете, Вице Заев сигурно знае. Купил куќа во Буенос Аирес и апартман во…

Gepostet von Миленко Неделковски am Montag, 12. August 2019

Миленко Неделковски
пред 7 часа ·
Готово е, си знаете?! Така ли?
Ако вие не знаете, Вице Заев сигурно знае. Купил куќа во Буенос Аирес и апартман во Пунта дел Есте (Јужноамеричкиот Монте Карло) во соседен Уругвај. Ама во истиот залив, односно устието на Ривер Плата.
Единствен проблем сега на Вицето му е за кого да навива? За Естудијантес, Бока, Ривер Плата, Пењарол, Расинг или Индепендиенте? Оти таму Орце од Турново нема клуб.

мИle Milanovic АЈ ТИЕ ШО ОБЈАВИЈА , АМА ВИЕ ШО КОМЕНТИРАТЕ😂😂😂😂😂, КОЈА БАГРА СТЕ!!! АБЕ ГРУЈО УБАВО ЗНАЕЛ СО КОЈА СТОКА СИ ИМА РАБОТА…..И НЕ Е У АРГЕНТИНА, У КАМБОЏА ИМА ЕДНА И ЕДНА У ЗИМБАБВЕ 😂😂😂😂😂😂……КОЛКУ Е ЛЕСНО ВАКА ГЛУП НАРОД ДА ГО ВЛАДЕЕШ…

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker