Search
четврток 23 јануари 2020
  • :
  • :

Видео: Туристи фатени во 18+ акција на душек среде море

Видеото на кое маж и жена имаат ce*c на душек среде море, е хит на социјалните мрежи.

Видеото што го споделил извесен Ѓоло, веќе е прегледано преку 20 милиони пати на „Твитер“.

Тој не открива каде ја снимил двојката, ама бидејќи се слуша српски јазик во позадина, твитерџиите велат дека плажата е во Грција или во Црна Гора.

Видеото погледнете го ТУКА!

loading...