Search
вторник 26 март 2019
  • :
  • :
loading...

(ВИДЕО) СЛАТКАРИСТИКА РАСПАЛИ ПО ПАНЧО: Нема поголем пушач од него, ни знае да пее ни да рапува, ми е криво што им ги зема парите на луѓето а некое дете за тие 100 евра ќе направи топ шоу!

loading...

(ВИДЕО) ЧОМОВСКИ СЕ ПРЕТЕРА СО ДЕМОКРАТИЈАТА: Им дозволи на гостите цел саат да му ја вреѓаат телевизијата дека е партиска и куртонска!

 ЗА САМО 15 ДЕНА НОВАТА ПЕСНА НА СЛАТКАР ИМА НАД 1 МИЛИОН ПРЕГЛЕДИ НА YOUTUBE

loading...