Search
понеделник 17 јуни 2019
  • :
  • :

(ВИДЕО) РУСКА ПЕЈАЧКА МУ ГО ФАЌАЛА НА ВОДИТЕЛОТ

Руската пејачка Јулија Берг преку ноќ стана ѕвезда откако се појави снимкаи фотографии  на која се гледа како со рака го задоволува ТВ водителот Дмитриј Торин.

Краткото видео кое е снимено од мобилен на една модна ревја во Москва, веднаш стана хит на интернет.

Она што е сигурно е дека нејзината рака е под капутот на водителот и меѓу нозете.

Текстот (Видео) Руска пејачка му го фаќала на водителот е превземен од Reporter.mk.

loading...