Search
петок 18 октомври 2019
  • :
  • :

(ВИДЕО) КОЈ Е НОВИОТ ПРЕМИЕР НА ГРЦИЈА: Син на грчкиот Киро Глигоров, студирал на најелитниот универзитет во Америка, Харвард

Фотографија на Павел Шатев.

 

 

loading...