Search
сабота 14 декември 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

(ВИДЕО) Ел Чека објави бомба за Смилковско езеро

Кичевецот познат под псевдонимот Ел Чека објави 8 минутен разговор „бoмба”, во која се тврди дека обвинeтите во случајот кој го превзеде СЈО кои претходно беа ocудени – се сторителите на петкратното убиствo кај Смилковското езеро.
Според разговорот и она што се посочува, станува збор за опacна тepoристичка келија, за која биле известени и американските служби, а дел од неа биле повpaтници од бoиштата во Авганистан со одлична бopбена подготовка.

Fatmie Fetai na akuzoi se po luajm me njdenjat e familjarve te rastit Monstra?Pse Fatimja asnjeher nuk i hodhi syt nga Kamcevi u pa me se miri nga milionat qe morr bashk me trekendshin Boki-Zoki-Psp.Fatimja shiti lirin e te denuarve te rastit monstra per nje shum parash dhe u mundua te hedh fajin tek ne, Fatimja i ndegjoj te gjitha pergjimet e rastit monstra qe publikuam, ajo ka edhe 1038 copa tjera pse nuk i publikoj dhe te liroj te pafajshmit qe vuajn denim per rastin monstra?Fato me neve nuk te shkojn planet si me Zokin dhe Bokin, edhe ata 200.000 eurot qe i ndat bashk me Katicen do tju dalin per hundesh, sepse qytetaret e Kercoves akoma kushtet elementare nuk i kan ne at spital ndersa ti e shite per 200.000 euro! Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaqi Orce Kamcev dhe Olivera Trajkovska, ketu shihet qart se si permes gazetarve bejn lajme te rreme edhe per vrasesit e te rinjve maqedonas qe thon se jan nga Bulgaria dhe Greqia. Dhe i denuan shqiptaret e rastit monstra pafajaisht!

Gepostet von El Cheka am Samstag, 10. August 2019

loading...