Search
понеделник 22 јули 2019
  • :
  • :

(ВИДЕО) АКО ЗА НЕШТО ГИ БИВАШЕ ВМРОВЦИТЕ ТОА Е СНИМАЊЕ ВИДЕО СПОТОВИ, АМА СЕГА И ЗА ТОА НЕ ГИ БИВА: Мицко седи сам у темна канцеларија буља у некои графици и си збори сам со себе а во позадина музика од хорор филмот КОГА ЈАГНИЊАТА ЌЕ СТИВНАТ…

Видео спот

Економијата тоне. Владата ништо не работи и само повторува лаги.Македонија оди во погрешна насока.Покрај национална ни претстои и економска катастрофа, затоа потребни се избори.Народот да одлучи. Избори.Нека изгрее зората на слободата.

Gepostet von Hristijan Mickoski am Sonntag, 10. Februar 2019

loading...