Search
понеделник 24 февруари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Узо и салата – Мелита летува со мајка ѝ, A НИЕ СИ ЧЕШАМЕ ЈАЈЦА ОД ДОСАДА

Некогашната водителка Мелита Ракичевиќ, е на одмор во Неа Флогита во Грција. Таа од таму сподели неколку фотографии, но и една со нејзината мајка. Се пофалија дека уживаат на узо и на грчка салата. „Со мојата сакна мајка“, напиша Мелита. Освен фотографијата од мајка си , поранешната водителка не заборви да сподели ифотографии од тоа како таа изгледа во бикини.

loading...