Search
сабота 14 декември 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

УЛОВЕНА НА ГРАНИЧЕН ПРЕМИН:КАТИЦА ЈАНЕВА ЗАМИНА НА КИПАР?

За време на најголемиот рекетарски скандал во Македонија, Катица Јанева си користи годишен одмор. Доказ за тоа се фотографиите кои осамнаа овие денови на социјалните мрежи.

Италјанските медиуми кои ги објавија видеата за случајот „Рекет“ јасно се слушна гласот на Катица Јанева, додека целата македонската јавност остана во шок Катица ужива и се масира на плажа.

По одморот во Грција, Катица Јанева реши да оди на Кипар. Таква шпекулација. информација  се  врти на Твитер  дека Катица Јанева заминала за Кипар (во Лимасол) со три фотографии од нејзе на граничен премин во прилог

 

Катица Јанева уловена на граничен премин
Шефицата на СЈО чека ред за да помине на граница

Инаку Кипар важи за земја со многу либерална банкарска политика, односно доколку клиент влезе со 200.000, 500.000 или 800.000 евра во кеш во банка, и сака да отвори сметка и да ги орочи, нема да го прашуваат за потеклото на парите и ќе му/и биде отворена сметка

loading...