Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Цела Србија утринава зборува за неа: Сите гледале во девојката зад Вучиќ чија швалерка е се прашувале (фото)

За време на гостувањето а Српскиот претседател Александар Вучиќ во синоќешната емисија на тв „Хепи“ една девојка им го одзема фокусот на гледачите.

Имено таа седеше веднаш зад претедателот Вучиќ, од неговата лева( наше десно) страна, па многумина не можеа а да не се запрашаат која е преубавата бринета зад него.

Гледачите маѓепсани од нејзината убавина, утрово веднаш коментираа и објавуваа фотографии од истата, засега непозната девојка.

loading...