Search
петок 18 октомври 2019
  • :
  • :

TPИЧКО ЈА НАПАДНА ЈОЦИ ЗАРАДИ НЕЈЗИНИОТ СТАТУС СО НЕДОЛИЧЕН ЈАЗИК: Ќе ти го начука Сонито во шупливата глава. Ако не е во Уранопули, ако е, можам и јас да ти го начукам!

Гоф може да биде сом само во устата на говњари

Не е сом, да те ебат сто мрсни сомови, гоф е, тоа е како јас, за Моника Белучи, да речам дека е Јоци!
Па, како се можни вакви естетски, кулинарски и културолошки вратоломии.
Чедо ќе полуди, свесна ли си за тоа.
Ќе ти го начука Сонито во шупливата глава.
Ако не е во Уранопули, ако е, можам и јас да ти го начукам!
Шуплина има за сите камери.
Гоф може да биде сом само во устата на говњари!
Лудачо!
Цвикерите се Ристо Гучи, да, но ме нервира фактот дека си пропуштила да ги забележиш моите Линдберг позитив, 500 евра.
Јебига, кај да ги трошам парите од продажбата на националните интереси.
Другото ти е точно: Заев ќе загуби поради вакви како мене. Само треба да се стрпите до 2028.

Бранко Тричковски се изнервирал сабајлечки и почнал да пцуе. Добил желба да го начука без вијагра.

Му препорачувам да си ги смири нервите, да испие флаша виски, да не продолжи да пишува и да се опседнува, за да не му го начукам ја неговото старо мандало одоздола, па до грло.

изреагира и Нора Шаќири

Branko Trickovski pa zashto bre sedis so drugarite u vodenica i jades riba NE NA DRZAVEN TROSHOK i nosis cvikera NE UKRADENA pa zashto bre Trichko taka..Pa Joci e voznemirena bre Trichko pa imaj milost na toplovo nemoj da ja dirash i ti

ЛИНК НА СТАТУСОТ НА ЈОЦИ ТУКА

loading...