Занимливости

TAMAH CTAHOBИ КОЈ ЕДЕН КОЈ ТРИ КОЈ ПЕТ

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 17:41 (+02:00)

Фотографија на Elena Petrova Kostova.

Таман да си купат станови, кој по еден, по два или три!

Извадок од Мафијашките работи наШеќерка и Бобо Дајнерс

Gepostet von Владимир Карапетров Македонски am Montag, 2. Dezember 2019

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker