Search
сабота 22 февруари 2020
  • :
  • :

Среќен роденден на Ирена Спасовска, Иренче за тебе годините се само број бомбаааа

Ирена Спасовска нашата ептен популарна фолкерка изгледа како бомбааа од инат само може да зборите што е постара поубава е бре!!!

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НА ИРЕНА СПАСОВСКА ОД ДОКАЗМ И СЕ НАДЕВАМЕ ОД ЧИТАТЕЛИТЕ ЕВЕ ЕДНА ФОТО СЕСИЈА ДЕЛ ОД ФОТКИТЕ СЕ СПЕЦИЈАЛНО ЗА НАШИОТ ПОРТАЛ, БЛАГОДАРИМЕ ИРЕНА!!!

Инаку од наши извори дознавме дека вечерва Ирена патува за Малта….

Nekoj zeni stareat kako konduri nekoj kako vino…

Happy birthday to me
🍷🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎂🍾🍾🍾🥂🥂🥂🎇🎇🎇🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎆🎆🎆🍾🍾🍾
📸Photo by Janus🔥🔥

loading...