ЗанимливостиТОП

СПЕЦИЈАЛ ДАВАЛ ДОРУЧЕК, СЕ НАДЕВАМЕ ЌЕ НЕМА СТАОРЦИ КАКО ШТО ИМАА ЕДНО ВРЕМЕ

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 16:41 (+02:00)

треба да си УЛАВ од овие да се јаде…ама вие си знаете…АКО САКАТЕ ДРАСКАВИЦА ДА ВЕ ФАНЕ И ОНАКА ИМ ОСТАНУВА СЕКОЈ ДЕН КОЛИЧИНИ ПА ЈАДЕТЕЕЕ АЛО БРЕ ЌЕ НИ ИСПОРАЗБОЛИТЕ ДОКТОРИТЕ

ХИГИЕНАТА ВО СПЕЦИЈАЛ ТУКА КЛИК

стаорец во СПЕЦИЈАЛ ТУКА

Компанијата „Специјал“ три вторника по ред почнувајќи од денеска ќе обезбедува појадок за целиот персонал, односно околу 170 лица кои работат во Универзитетската клиника за инфективни болести и фебрилни состојби во Скопје.

Од „Специјал“ препорачуваат сите да ги почитуваме мерките за претпазливост и заштита бидејќи за сите нас се работи. Сега, како никогаш досега, колективната одговорност е најважна.

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker