Македонија

Со насмевка на лицето Орце Камчев влезе во судница ама гзот му знае од што е посран

Македонија

Заболени
11,202
+74
Мртви
505
+5
Излечени
7,108
Активни
3,589
Last updated: 05/08/2020 - 03:26 (+02:00)

Со насмевка на лицето Орце Камчев влезе во судница за случајот „Рекет“.

Тој пред судот застана на пултот за сведоци  и се изјасни дека е економист вработен во Систина, а сите прокоментираа што смрди како некој да се усрал.

Камчев рече дека не е ниту роднина, ниту скаран со обвинетите и даде заклетва дека ќе ја зборува вистината. Неговото сведочење е во тек.

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker