Search
понеделник 22 јули 2019
  • :
  • :

СМРТНИ ЗАКАНИ ЗА ВРАЊЕШ, КАРЛУША НА СУД-НЕМА КРАЈ НА СЕКС СКАНДАЛОТ

Фудбалерот Огњен Врањеш поднесе кривична пријава против пејачката Јелена Карлеуша, пренесоа српските медиуми. Секс скандалот за кој наголемо се пишпуваше во Србија и регионот, ќе добие епилог на суд.

Освен кривичната пријава, Врањеш поднел уште две тужби во кои бара огромна сума на пари од Јелена. Тој поднесе кривична пријава под сомнение дека таа ја загрозува неговата сигурност и решен е правдата да ја добие на суд. Фудбалерот тврди дека имал и неколку смртни закани, па сега се плаши и за својот живот.

„Жал ми е за твојата сопруга и твоето дете! Но, ти го повреди моето семејство, па сега и тебе ќе те стигне злото. Бегај од одвде, црву еден.  Се ова го направи за да ме казниш оти не сакав да бидам со тебе. Мој совет ти е да се убиеш одма, затоа што ќе те е*е првиот маж кој ќе налетеа на тебе! А , ќе те е*е затоа што удри по мајка на две деца, го направи тоа што друг никогаш не би го направил. Само гниди како што си, девијантна будало“, ова е една од заканите зардаи кој Врањеш ќе ја тужи Карлеуша.

loading...