Search
петок 6 декември 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Скопјанка била нападната и сакале да го силуваат нејзиниот малолетен син, ауу гејови ли се тетке?

Скопјанка вчера пријавила дека пред еден месец имало обид да се изврши обљуба врз нејзиниот син.

„На 29.11.2019 49-годишна жена од Скопје пријави дека на 30.10.2019 околу 19:00 часот двајца малолетници физички нападнале и се обиделе да извршат обљуба врз нејзиниот малолетен син. Се преземаат мерки и активности за расчистување на случајот“, велат од МВР.

loading...