Свет

ШВАЛЕР ФАТЕН СРЕДЕ СЕКС ГОЛ ВИСЕШЕ НА ПРОЗОР

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 04:11 (+02:00)

На социјалните мрежи се шири видео на кое се гледа како маж е фатен во прељуба, па морал да се снајде набрзина и да избега преку прозорецот.

Тој речиси гол висеше од прозорецот по што скокна долу. Иако мислел дека може безбедно да скокне, сепак, падна болно и многу незгоднo.

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker