Забава

Што работи Иванна во Зоран Заев???

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 04:26 (+02:00)

Фотографија на Владимир Карапетров Македонски.

Фотографија на Ivanna Hadzievska.

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker