КолумниТОП

ШТО ПРАВЕЛ ОРЦЕ КАМЧЕВ И КАДЕ БИЛ НА 13, 14, 15 АВГУСТ, ЗА НЕШТАТА ДА БИДАТ ПОЈАСНИ

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 04:56 (+02:00)

ШТО ПРАВЕЛ ОРЦЕ КАМЧЕВ И КАДЕ БИЛ НА 13, 14, 15 АВГУСТ, ЗА НЕШТАТА ДА БИДАТ ПОЈАСНИ

ЧИТАЈТЕ НА ДОКАЗМ  9 СЕПТЕМВРИ. ПОНЕДЕЛНИК ВО 13 ЧАСОТ

ЕКСКЛУЗИВНО СВЕДОЧЕЊЕ ПО ДАТУМИ КАДЕ БИЛ КРИМИНАЛЕЦОТ БРОЈ 1 КАМЧЕВ, СО КОГО СЕ СРЕЌАВАЛ КАДЕ БИЛ ПРИМЕН, А КАДЕ ОДБИЕН ШТО ПРОИЗЛЕГЛО ОД СРЕДБИТЕ ВО КОРИСТ, А ШТО НА ШТЕТА НА ДРЖАВАТА ДАЛИ ЗГРЕШИЛ ВО СРЕДБАТА НА ДУШМАНИТЕ НА БОЈКО БОРИСОВ…. ЧИТАЈТЕ ВО НЕКОЛКУ ПРОДОЛЖЕНИЈА ПРВОТО ВО 13 ЧАСОТ НА ДОКАЗМ

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker