Search
сабота 19 октомври 2019
  • :
  • :

ШТО Е ПРЛЕ ОЖЕДНА, А? ДАЛЕКУ Е БОСНА ПЕНДАРОВСКИ СЕ ИЗНЕРВИРА ВО САРАЕВО : САМО ЗА МЕНЕ НЕМА ВОДА?!

Среща с президента на Северна Македония Стево Пендаровски

Gepostet von Boyko Borissov am Dienstag, 9. Juli 2019

loading...