Забава

САЊА ОД УЈП ГОСТИНКА КАЈ СТОЛЕ У КАНАЛ 77: ЗАЕВ НЕМА ДА МЕ СМЕНИ, САБАЈЛЕ ОБЛЕКОВ ЧИСТИ ГАЌИ….

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 16:26 (+02:00)

водителот за наводните рекети на Сања врз некои угостителски објекти во Скопје прашањето го постави од како ја одјави емисијата…па пресудете сами….

Стадион на Канал 77 – 13.07.2019

Стадион на Канал 77 – 13.07.2019

Gepostet von Radio Mreza Kanal 77 am Samstag, 13. Juli 2019

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker