Search
петок 10 април 2020
  • :
  • :

Пранк од Битола на кој наседна и дирекорот на Водовод: Со цел да се подигне свеста кај граѓаните, Ритко ги брка Битолчани од парковите.

Македонија

Заболени
663
Мртви
30
Излечени
37
Активни
596
Last updated: 10/04/2020 - 08:29 (+02:00)

На ова видео од Ритко Мадафака наседна и директорот, на Водовод- Битола па го поставои на неговата официјална страна и се пофали како тие се грижеле за граѓаните, во овие тешки моменти на вирусот.

 

loading...