Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Поштар од Штип си ги пресече вените !

loading...

Поштар од Штип си ги пресече вените !

Доцна попладнево, во Штип млад поштар си ги пресекол вените на работното место. Поштарот во критична здравствена состојба, сериозна по живот, е пренесен во ургентниот центар в Скопје, каде лекарите се борат за неговиот живот.

Причините за суицидниот чин се уште не се познати. Повеќе информации на порталот на ТВ Стар наскоро.

loading...