Search
вторник 18 јуни 2019
  • :
  • :

Почина човек на митингот на СДСМ

Почина човек на митингот на СДСМ – народот ограден во кафез (ВИДЕО)

Од срцев починал човек на денешниот митинг на СДСМ и претседателскиот кандидат Стево Пендаровски во Скопје – дознаваме од извори во партијата.

Како што сведочи присутен, човекиот кој бил дојден со автобус од Битола починал покрај Рамстор, каде што во близина беше митингот кој се одржа пред ЕУ Инфоцентарот.

СДСМ доживеа фијаско, најслаб митинг во историјата (ФОТО+ВИДЕО)

Gepostet von Економски Лидер am Sonntag, 14. April 2019

loading...