Search
понеделник 22 јули 2019
  • :
  • :

Победничко партнерство кое не знае за пораз

Лигата на фудбалските шампиони се враќа со 1/8 финалните натпревари.

Нека неделата биде победничка за нашиот долгогодишен партнер Манчестер Јунајтед во неговиот двомеч од 1/8 финалето.

Победничко партнерство кое не знае за пораз.

Горивата на Gulf се достапни на бензиските станици на Gulf на бул. Борис Трајковски во Скопје како и на автопатот Тетово – Гостивар.

Фотографија на Supertrade.

loading...