Search
вторник 26 март 2019
  • :
  • :
loading...

Песната и спотот на Тамара се превземени од Грчки изведувач (ВИДЕО)

loading...

Утрово до нашата редакција пристигна писмо од читател кој ни испрати видео снимки за кои тврди дека се идентични со нашата Евровизиска песна.

Погледнете ги во прилог снимките, и сами донесете заклучок:

loading...