Search
четврток 20 февруари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Пејачката Ирена Спасовска позира со длабоко деколте, ама ги покажа и гаќичките

Ирена Спасовска

По се изгледа фолк-пејачката Ирена Спасовска нема проблем да се пофали со какви атрибути располага.

Таа на социјалните мрежи сподели фотографија на која таа позира во долна облека, а се разбира во преден план е нејзиното добро познато длабоко деколте.

Но, за да не биде доволно, на фотката малку ѕиркаат и гаќичките, но без претерување.

Очигледно Ирена сакаше да им го направи денот на мажите и без двоумење може да кажеме дека успеа во тоа…

Ирена Спасовска

 

loading...